Surf Cafest

Surfcafe on loodud, et sõbralikud inimesed saaksid kesklinnas lahedalt head kohvi nautida. Kohvi mis on valmistatud sinu soovide ja ootuste järgi, samamoodi nagu sinu elu. Ole vana või noor kohvisõber, elu on ikka ühtemoodi ilus, taevas ja meri sinine, lained suured ja jalutad rõõmsalt oma unistuste rannaliival päikesele vastu.

Elu on liiga lühike, et juua maitsetut, kibedat või suisa maitsemeeli ja ärritavat tanklakohvi. Täpselt nii lihtne see elu tegelikult ongi. Eesti esimene surfist, seiklusetest, sõpradest, vabadusest  ja mõnusast äraolemisest inspireeritud kohvik Surfcafe, ootab sind Balti Jaama Turul, täpsemalt sealsel tänavatoitlustusalal. Pakume oma espressobaaris nii legendaarseid klassikalisi kohvijooke kui ka hõrke spetsiaale. Valikus leidub ka maitsvaid valitud küpsetisi ning magusaid šokolaadiseid elamusi.

Meie baristad on väljakoolitatud parimate poolt ning valmistavad sulle puhta ja kuuma naudinguhetke värske kohvi või külma jäise teega. Kui sul on endal kaasas mõni kohviretsept, siis valmistame sulle täpselt sinupoolt kirjeldatud kohvielamuse.

Surfcafe kohvioad on meie koostööpartneri Coffee People poolt hoolikalt valitud ja nendest valmiv värske kohvijook meisterlikult valmistatud, täpselt nagu see paradiis mille sa randumiseks, surfimiseks, nautimiseks, elamiseks, olemiseks või töötamiseks oma elus valid. Elu on valikute küsimus. Mõned valikud on lihtsalt paremad kui teised.

Jälgi meid Instagramis

Ole kursis meie tegemistega